“Liverpool” futbolists sezonas laikā var tikt pie sešiem tituliem

Straujiem soļiem tuvojas futbola sezonas noslēgums lielajās Eiropas līgās. Ļoti īpašs gads var būt “Liverpool” futbolistam Luisam Diasam, kurš var sasniegt kaut ko unikālu, jo vienas sezonas ietvaros futbolists var tikt pie sešiem tituliem.

Šajā nedēļā Diass sekmēja “Liverpool” iekļūšanu UEFA Čempionu līgas finālā. Komanda ar 5:2 summā apspēlēja “Villarreal”, lai gan pēc pirmā puslaika summā bija neizšķirts. Otrā puslaika sākumā Diass devās laukumā, bet 67. minūtē guva Liverpūles otros vārtus, kas summā deva 4:2.

Pēc tam, kad tiesnesis vēstīja par spēles beigām, Diass izplūda asarās, turklāt prieka brīži viņam varētu šosezon vēl būt daudz, jo teorētiski pastāv iespēja, futbolists pat piecreiz triumfēs kādā turnīrā. Diasa kontā jau ir Anglijas Līgas kauss, ko viņš izcīnījis “Liverpool” sastāvā, bet šomēnes Liverpūle spēlēs gan FA kausa finālā, gan Čempionu līgas.

Tāpat “Liverpool” turpina cīņu par Anglijas Premjerlīgas titulu, četras kārtas pirms turnīra beigām no līderes Mančestras “City” atpaliekot tikai par punktu. Diass kvalificējies arī tam, lai saņemtu godalgas gadījumā, ja “Porto” komanda kļūs par Portugāles čempioni un izcīnīs nacionālo kausu.

Janvārī Diass atstāja “Porto” un pievienojās “Liverpool”, līdz tam aizvadot 28 spēles “Porto” sastāvā. Ar iegūtajiem 85 punktiem “Porto” ir čempionāta līdere, un sezonas turpinājumā paredzētas vairs tikai divas kārtas, turklāt komandai mēneša otrajā pusē paredzēts kausa fināls.

Tituliem bagātais maijs varētu krietni papildināt Diasa dosjē, jo pagājušajā sezonā viņš neizcīnīja nevienu titulu, bet 2019. – 2020. gada sezonā “Porto” sastāvā sakrāja “hat-trick” – Portugāles tituls, iegūts valsts kauss un Superkauss.