Privātuma politika

1.       Vispārējie lietošanas noteikumi

1.1. Portālā „Sporta pils” publicētie materiāli (raksti un bildes) tiek aizsargāti ar Autortiesību likumu, kas nozīmē, ka to pārpublicēšana un izmantošana bez „Sporta pils” administrācijas rakstiskas piekrišanas ir aizliegta. „Sporta pils” digitālo mediju lietošanas tiesības ir izskaidrotas šajos noteikumos. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka „Sporta pils” administrācija patur tiesības jebkurā brīdī atbilstoši likumdošanai vispārējos lietošanas noteikumus mainīt.

1.2. Tie attiecas uz „Sporta pils” pakalpojumu lietotājiem un portāla apmeklētājiem.

1.3. „Sporta pils” administrācija ir tiesīga mainīt vispārējos lietošanas noteikumus, vadoties pēc nozares satura un tehniskās attīstības, kā arī izmaiņām normatīvajos aktos.

1.4. Vispārējo lietošanas noteikumu izmaiņas stājas spēkā tajā brīdī, kad „Sporta pils” administrācija tās ir publicējusi savā portālā.

2. Digitālo pakalpojumu un satura pieejamība

2.1 Portāls „Sporta pils” saviem apmeklētajiem cenšas nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvu pieejamību mūsu saturam, vienlaikus nav atbildīgs par to nepārtrauktu pieejamību, un neizslēdz tehnisku traucējumu klātesamību atsevišķos posmos, kas varētu traucēt portāla darbībai.

2.2. „Sporta pils” administrācijai ir likumiskas tiesības jebkurā brīdī apturēt pieejamību portālā izvietotajam saturam tehnisku vai kādu citu objektīvu iemeslu dēļ, iepriekš par to portāla apmeklētājus nebrīdinot. Ar to jāsaprot, ka „Sporta pils” administrācija nav atbildīga par šādu traucējumu izraisītajām neērtībām.

2.3. „Sporta pils” administrācija nav atbildīga par jebkāda veida tehniskajām problēmām vai portāla darbības traucējiem, kas var rasties, izmantojot mūsu digitālos medijus. Tā arī noteikti nenes atbildību par dažāda veida vīrusiem vai ļaunprātīgu programmatūru nonākšanu lietotāja viedierīcēs.

3.       „Sporta pils” portālā pieejamo materiālu citēšana citviet

3.1. Ja materiāls tiek citēts, tad jānorāda tā publicēšanas vieta un autors. Ja citātus pārpublicē interneta vietnē, tad ir nepieciešams pievienot saiti uz avotu.

3.2. Autortiesības attiecības arī uz „Sporta pils” publicētajiem materiāliem citās sociālo tīklu platformās („twitter”, „facebook”, „instagram”).

3.3. Bezmaksas un bez īpašas „Sporta pils” administrācijas piekrišanas ir atļauts pārpublicēt vien virsrakstus (un arī modificētus, kas neatbilst viens pret viens) un tekstu trīs līdz piecu teikumu apjomā. Šis noteikums ir spēkā pie tādiem nosacījumiem, ja uz doto brīdi nav citas rakstiskas vienošanās. Interneta vietnēs citētajiem tekstiem obligāta prasība ir pievienot atsauci uz konkrēto publikāciju.

3.4 Zem interneta vidē citētā materiāla ir jānorāda precīza atsauce uz „Sporta pils” oriģinālo publikāciju, konkrēti norādot ar sekojošu tekstu: „Pilnu materiālu lūdzam lasīt „Sporta pils” portālā,” uz kura uzklikšķinot, ir iespējams nonākt mūsu vietnē pie mūsu oriģinālā materiāla.

3.5 Ja bez iepriekšējas vienošanās ir izmantoti apjomīgāku „Sporta pils” oriģinālā satura materiāli, vai tie ar autortiesībām aizsargāti, tad „Sporta pils” administrācija ir tiesīga pieprasīt finansiāla rakstura atlīdzību par iepriekš minēto noteikumu pārkāpšanu. Pirmajā pārkāpuma izdarīšanas reizē tie ir 100 eiro, atkārtotā (otrā vai vairāk) – 200 par katru.

4. Komentēšanas vispārējie noteikumi un normas

„Sporta pils” administrācija ir ieinteresēta ieklausītās katrā portāla apmeklētāja viedoklī, vienlaikus, tam ir jānotiek neaizskarošā un cieņas pilnā manierē. Tā kā komentēšana interneta vidē netiek uzskatīta par profesionālas žurnālistikas paveidu, bet gan apmeklētāju subjektīvo viedokli, pats komentāra izpildītājs ir atbildīgs par tā sekām (ja tādas var rasties).

4.1. Komentāru autoriem ir jāņem vērā, ka:

 •         Pieklājības normu nesaturošs komentārs tiks nekavējoties dzēsts.
 •         Portālā tiek dzēsti tādi komentāri, kas satur necenzētu leksiku, kurina naidu, kurina naigu starp rasēm un tautībām, mudina uz narkotisko vielu un ieroču izmantošanu. Tāpat, ja tie satur draudus, kas vērsti pret konkrētām personām, vai izplata nepatiesu un apmelojošu informāciju.
 •         Pēc tiesas vai citas tiesībsargājošās institūcijas pieprasījuma ir izdodama visa serveros saglabātā informācija, kas nav atbilstoša iepriekš piesauktajām uzvedības normām
 •         Ir izmantojami vairāki neadekvātu komentāru ierobežošanas paņēmieni, kā piemēram, to cenzēšana vai filtrēšana, atkārtota pārkāpuma gadījumā portāls ir tiesīgs bloķēt lietotāja IP-adresi, kā arī ziņojumi tiesībsargājošām institūcijām.

4.2. Tāpat portāla “Sporta pils” lietotājiem ir jāapzinās, ka:

 •         Paužot savu viedokli, tā autors tajā brīdī nodot tā publiskošanas tiesības.
 •         „Sporta pils” administrācija sargā un garantē savu potenciālo informācijas avotu anonimitāti, ievērojot labas žurnālistikas praksi, kā arī normatīvos aktus.
 •         „Sporta pils” administrācija garantē publisko viedokļu paudēju jeb komentāru autoru konfidencialitāti, tostarp kontaktadresi, izņemot situācijas, kad personas datu nodošana trešajā personām ir „Sporta pils” juridiskā atbildība un pienākums (runa ir par situācijām ar tiesībsargājošajām institūcijām).

  

 

5.       “Sporta pils” sīkdatņu lietošanas noteikumi

Sīkdatnes (no angļu valodas „cookies”) ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu viedierīcēs, kad jūs apmeklējat attiecīgo vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes nosūta atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni.

Izmantojot „Sporta pils” portālu, lietotājam jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai savā ierīcē. Bez piekrišanas to nebūs iespējams izdarīt. Atgādinām – sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu. Tas ir nepieciešams tehniskos nolūkos.

5.1 Tās iedalās divos veidos:

 •         Īslaicīgās jeb sesijas sīkdatnes – tās palīdz saskaņot lietotāja darbības vienas pārlūkprogrammas izmantošanas sesijas laikā, proti, pastāv no tīmekļa pārlūkprogrammas atvēršanas brīža līdz tās aizvēršanai vai arī līdz četrām stundām no pēdējā ienākšanas brīža kādā interneta vietnē.
 •         Pastāvīgās sīkdatnes – tiek saglabātas lietotāja viedierīcē uz sīkdatnē noteikto laiku un tiek aktivizēts katru reizi, kad lietotājs apmeklē portālu, no kura tā tika nosūtīta.

5.2 Sīkdatnes iedala, izrietot no to piederības:

 •         Pirmās dalības puses sīkdatnes – no apmeklētās tīmekļa lappuses. Ar šo sīkdatņu palīdzību tīmekļa lappuses var saglabāt nepieciešamo informācijas apjomu, kas tiek izmantots katru reizi portāla apmeklēšanas laikā. No personas datu apstrādes viedokļa pirmās dalības puses sīkdatņu ievietotājs ir atbildīgais to apstrādātājs (vai jebkura viņa pilnvarotā persona), kas nodarbojas ar apmeklēto lappušu pārvaldību.
 •         Trešo pušu sīkdatnes – veidojas, piemēram, no citu tīmekļa lappušu reklāmām, kas atrodas lietotāja apmeklētajās tīmekļa lappusēs. No personas datu apstrādes viedokļa trešās dalības puses sīkdatņu ievietotājs ir atbildīgais apstrādātājs, kas nav tas pats apmeklētās lappuses pārvaldnieks.

5.3 Sīkdatnes iedala arī, izrietot no to nosūtīšanas mērķa:

 •         Obligāti nepieciešamās – ir nepieciešamas, lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās piedāvātās iespējas un sniegt lietotāja izvēlētos pakalpojumus. Bez šo sīkdatņu ievietošanas interneta mājas lapa Lietotājam izvēlētos pakalpojumus nevar piedāvāt.
 •         Funkcionālās sīkdatnes – šīs sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai atcerēties veiktās izvēles (piemēram, teksta lielumu, citu mājas lapu maināmās īpašības) un pazīmes (lietotāja vārdu, lietoto valodu vai atrašanās valsti) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.
 •         Analītiskās sīkdatnes – uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto portālu, piemēram, lai noteiktu, kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem ziņojumus par kļūdām. Savāktā informācija tiek apvienota un padarīta par anonīmu. Šo sīkdatņu uzdevums ir mājas lapu darba uzlabošana.
 •         Reklāmas sīkdatnes – šīs sīkdatnes ļauj parādīt konkrētam lietotājam piemērotākās reklāmas, veikt tirgus pētījumus un analīzes, izmantojot no lietotāja apmeklētajām mājas lapām un interesēm ievākto informāciju. Iegūtā informācija var tikt izplatīta reklāmas tīklā un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem.

5.4 Piekrišana

Obligāti izmantojamās sīkdatnes „Sporta pils” ir iespējams izmantot bez lietotāja atļaujas, jo bez tām piekļuve portālam nav iespējam. Savukārt, ja lietotājs nepiekrīt, tad funkcionālo sīkdatņu izmantošanu viņš atļauj atbilstoši savai izvēlei.

5.5 Kā kontrolēt sīkdatnes

Ja vēlaties, varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies.

Detalizētāka informācija par sīkdatņu pārvaldību savā attiecīgajā pārlūkprogrammā pieejama šeit:

 

 

23 komenti

 1. @tinder bez facebooka 16. maijs, 2021

  tinder bez facebooka

  Privātuma politika – sportapils

 2. 100 free worldwide dating sites

  Privātuma politika – sportapils

 3. free online video dating sites

 4. free dating over 55

 5. @100 free online dating 26. maijs, 2021

  free online dating manila

 6. @free zodiac dating sites 27. maijs, 2021

  hsv dating sites free

 7. 100 free online dating sites in germany

 8. @free single dating sights 1. jūnijs, 2021

  free online dating in lahore pakistan

 9. @free dating site with pictures 2. jūnijs, 2021

  100 free dating sites for men

 10. @100 free islamic dating sites 23. jūnijs, 2021

  free dating site european men in usa

 11. @free sex and dating 24. jūnijs, 2021

  free filipina dating sites

 12. @switzerland free dating sites 25. jūnijs, 2021

  free dating websites to meet rich men

 13. @free internet dating nz 26. jūnijs, 2021

  dating sites for over 70 free

 14. @keto cheesecake recipe 6. jūlijs, 2021

  keto mug cake recipe

 15. @keto frittata 6. jūlijs, 2021

  keto diet for women

 16. @are eggs keto 6. jūlijs, 2021

  lazy keto diet

 17. @gay dating site spain 9. augusts, 2021

  gay husband asia dating site https://gaychatrooms.org/

 18. @gay asians dating strategy 10. augusts, 2021

  latin gay men dating https://freegaychatnew.com/

 19. @gay dating around williston nd 10. augusts, 2021

  gay young dating https://gaydatingzz.com/

 20. @gay sex dating games 11. augusts, 2021

  gay dating trans men https://gaychatgay.com/

 21. @maricia gay harden dating 9. septembris, 2021

  gay dating tips https://gayedating.com/

 22. @gay speed dating 11. septembris, 2021

  best gay daddy boy abdl dating https://gaydatinglosangeles.com/

 23. @tips on dating a gay frenchmen 11. septembris, 2021

  most used gay dating sites https://gaydatingcanada.com/

Comments are closed.