Bekhems paraksta ienesīgu līgumu ar “EA Sports” un atgriežas FIFA videospēlē

Anglijas futbola leģenda Deivids Bekhems iepriecinājis daudzus futbola un videospēļu cienītājus visā pasaulē, jo viņš vienojies par sadarbību ar “EA Sports”, kā rezultātā anglis pēc 23 gadu pārtraukuma būs uz FIFA 21 nākamās paaudzes vāka un viņu varēs iegūt arī pašā spēlē.

EA izdevās pārvilināt Bekhemu no galvenās FIFA konkurentes “Pro Evolution Soccer”, kuras vēstnesis angļu futbolists bija vairākus gadus.

“The Mirror” ziņo, ka EA un Bekhems vienojušies par trīs gadu sadarbību, kuras laikā bijušais futbolists nopelnīs nepilnus 45 miljonus eiro jeb nepilnus 288 tūkstošus nedēļā. “Tas ir liels papildinājums Bekhema zīmolam, kā arī vieglākā nauda, ko viņš būs nopelnījis,” pavēstījis situācijai pietuvināts avots.

FIFA 21 būs pieejamas vairākas Bekhema versijas, turklāt gan uz pašreizējām “Sony Playstation” un “Xbox” konsolēm, gan uz “next-gen”. Labā ziņa – divas no tām būs iespējams iegūt par brīvu! Jebkurš cilvēks, kurš FIFA 21 būs spēlējis līdz 15. janvārim, savā īpašumā iegūs Bekhemu ar 86 reitingu, kas būs par godu futbolista debijai karaliskajā Madrides “Real” 2003. – 2004. gada sezonā.

Kartīti varēs izmantot “FIFA Ultimate Team” spēlē, kur cilvēki iegūst dažādas spēlētāju kartītes, veido paši savu unikālo komandu, cenšas izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru, lai nokļūtu stiprākās divīzijās. Otra bezmaksas Bekhema versija būs “Volta” režīmā, kur futbols tiek spēlēts uz ielām.

Jau iepriekšminētajām “Ultimate team” spēlē būs pieejamas arī trīs dažādas Bekhema kartītes ar ikonas statusu, taču tās nevarēs iegūt par brīvu. Lai tās iegūtu, būs jāizmanto spēles virtuālā nauda. Visu trīs kartīšu reitingi tiks publiskoti 27. novembrī.

Foto: EA Sports

sportapils