Porziņģis ar 24+11 palīdz izbeigt zaudējumu sēriju, Daugaviņam kārtējais rezultativitātes punkts – aizvadītās dienas aktualitātes

Kristaps Porziņģis aizvadītajā naktī guva 24 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, guva svarīgus punktus spēles izskaņā, kas ļāva Dalasas “Mavericks” pārspēt Atlantas “Hawks” (122:116) un pārtraukt ieilgušo sešu spēļu zaudējumu sēriju. Dāvim Bertānam Vašingtonas “Wizards” uzvarā pār Maiami “Heat” (103:100) 11 punkti, bet Rodiona Kuruca kontā trīs punkti, kamēr Hjūstonas “Rockets” zaudēja Oklohomsitijas “Thunder” – 87:104.

Kaspars Daugaviņš turpina būt rezultatīvs, vakar Podoļskas “Vityaz” zaudējumā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” atdodot rezultatīvu piespēli. Kopumā Daugaviņš šosezon ticis pie 46 rezultativitātes punktiem.

Lieliska atspēlēšanās Spānijas futbola karaļa kausā izdevās “Barcelona”. Ceturtdaļfināla mačā viesos Barselona 87. minūtē zaudēja ar 0:2 “Granada” komandai, bet minūti vēlāk Antuāns Grīzmans guva pirmos vārtus, savukārt kompensācijas laikā Žordi Alba panāca 2:2. Grīzmans papildlaikā izvirzīja vadībā “Barsu”, tiesa, ātri vien “Granada” izlīdzināja rezultātu, taču 108. un 113. minūtē, vārtus gūstot attiecīgi Frenkijam De Jongam un Albam, Spānijas superklubs nodrošināja uzvaru ar 5:3.

Futbola Virslīgas komandas turpina gatavoties jaunajai sezonai. RFS pieveica Taškentas “Lokomotiv” (1:0), un FK “Liepāja” zaudēja Groznijas “Akhmat” (0:1). LFF klubu licencēšanas komisija vakar pieņēma lēmumu piešķirt A licenci dalībai jaunajā Virslīgas sezonā deviņām komandām – no iepriekšējās sezonas licenci nesaņēma FK “Jelgava”, bet tika piešķirta debitantei FC “Noah Jūrmala”.

Anglijas Premjerlīgā problēmas ar vārtu gūšanu savā laukumā turpina vajāt “Liverpool” – pagājušās sezonas čempione vakar ar rezultātu 0:1 zaudēja “Brighton”. Pēdējo reizi Liverpūle vārtus savā laukumā guva 27. decembrī. Pie uzvarām tika Mančestras “City” (2:0 pret “Burnley”) un “Leicester City” (2:0 pret “Fullham”), kas turnīra tabulā atrodas augstāk par “Liverpool”.

Pēc pirmās Itālijas kausa pusfināla spēles starp “Napoli” un “Atalanta” vēl nekas nav skaidrs, jo mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.