Sevastovai uzvara Anastasiju duelī, VEF zaudē arī pēdējā FIBA Čempionu līgas mačā – aizvadītās dienas aktualitātes

Anastasija Sevastova sekmīgi uzsākusi Čārlstonas WTA 500 turnīru, jo pirmās kārtas mačā pārspēta Anastasija Potapova ar 6:3, 6:3. Nākamajā kārtā latviete spēkosies ar 19 gadus veco Keitiju Maknalliju.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” šorīt piedzīvoja zaudējumu pret Anaheimas “Ducks” ar 1:5. 17:07 minūtēs Balceram divi metieni, bloķēts pretinieka metiens un izpildīts spēka paņēmiens.

Balcers par saviem plusiem un mīnusiem, trenera uzslavām un spēlēšanu Latvijas izlasē

“VEF Rīga” vakar noslēdza starptautisko sezonu. Pēdējā FIBA Čempionu līgas mačā vefieši zaudēja “Igokea” ar rezultātu 58:64, un TOP16 turnīrā rīdzinieki visās sešās spēlēs piedzīvoja neveiksmes. Rezultatīvākais VEF spēlētājs ar 16 punktiem bija Aizeja Pinjeiro.

UEFA Čempionu līgas pirmajās ceturtdaļfināla cīņās Madrides “Real” ar rezultātu 3:1 pārspēja “Liverpool”, bet Mančestras “City” 90. minūtē izrāva uzvaru pret Dortmundes “Borussia” – 2:1.

Krievijas portāli vēsta, ka Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš nav tikuši pie līgumiem Maskavas “Dynamo” komandā. Aizvadītajā sezonā tandēms vadīja citu Maskavas komandu “Spartak”.

Ziemeļamerikas pēc spēka 3. spēcīgākajā hokeja līgā ECHL Kārlis Čukste guva savus pirmos vārtus. Iepriekšējās sešos mačos Čukste pie rezultativitātes punktiem nebija ticis. Krēfeldes “Pinguine” turpmāk vairāk nepārstāvēs Mārtiņš Karsums, kurš vienojies par sadarbības pārtraukšanu.