“Adidas” godina Mesi paveikto un prezentē jaunus futbola bučus

Lieki teikt, ka viens no visu laiku labākajiem futbolistiem Lionels Mesi būtiski ietekmējis futbolu kopumā, pieliekot savas kājas un rokas pie tā, lai futbols būtu tāds, kāds tas tagad ir. “Adidas” vēlas godināt argentīnieša artavu futbola attīstībā, tāpēc prezentējusi jaunus bučus.

Kopā ar “Adidas” Mesi jau ir kopš 2006. gada, un jaunie futbola apavi ir kā atpakaļmetiens vēsturē, jo tie modelēti pēc tiem, kas “Barcelona” līderim bija kājās 2007. gada Karaļa kausa spēlē pret “Getsafe”, kad viņš guva vienus no skaistākajiem vārtiem vēsturē.

Virsū uz apaviem arī ir vairākas lietas, kas liecina, ka tās tiešām tika veidotas speciāli Mesi. Uz apavu mēlītes ir uzlikts “MESSI + 10” , gan labajā, gan kreisajā pusē ir Argentīnas karogs, kā arī redzams “+F50” logo.

Tiek minēts, ka šajos apavos Mesi laukumā dosies “Copa America” turnīrā, kas sāksies jau šīs nedēļas nogalē. Pirmais mačs Argentīnai paredzēts naktī uz otrdienu pēc Latvijas laika pret Čīli, bet vēl pretiniekos grupu turnīrā būs Bolīvija, Paragvaja un Urugvaja.

Viens no svarīgākajiem jautājumiem šovasar ir par to, kur Mesi turpinās karjeru. Līgumsaistības ar “Barcelona” argentīnietim beigsies, taču nekas konkrēts par jaunu līgumu nav zināms. Ja vēl pirms gada Mesi bija gatavs pamest Spānijas grandu, tad tagad parādījušās ziņas, ka futbolists esot gatavs saņemt mazāku atalgojumu, lai tikai paliktu “Barcelona”.

Foto: “Adidas”
Foto: “Adidas”
sportapils