“Riga” FC pēc pirmās spēles 1:1, Ostapenko zaudē Sinsianti 3. kārtā – aizvadītās dienas aktualitātes

Latvijas čempione futbolā “Riga” FC pirmajā UEFA Konferences līgas kvalifikācijas “play-off” spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar Gibraltāra “Red Imps”. Mača 61. minūtē Jurijs Vakulko izvirzīja vadībā rīdziniekus, taču 11 minūtes vēlāk viesi izlīdzināja rezultātu. Atbildes spēle notiks 26. augustā.

Zaudējumu Sinsinati turnīra 3. kārtā piedzīvoja Aļona Ostapenko, kura uzvarēja pirmo setu, taču zaudēja nākamos divus, atzīstot Andželikas Kerberes pārākumu ar 6:4, 2:6, 5:7, lai gan trešajā setā atradās vadībā gan ar 3:0, gan 4:2.

Rīgas “Dinamo” papildinājusi sastāvu ar Kanādas aizsargu Brendonu Gormliju, kuram aizvadītajā sezonā Vācijas Straubingas “Tigers” rindās 34 spēlēs trīs vārti un 14 rezultatīvas piespēles. Kanādieša kontā arī 58 spēles NHL.

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Andris Džeriņš jaunajā sezonā pārstāvēs Austrijas komandu Lincas “Black Wings”, ziņo Sportacentrs.com. Pagājušajā sezonā, spēlējot Rīgas “Dinamo”, Džeriņa kontā divi vārti un četras rezultatīvas piespēles.

“TTT Rīga” uzzinājusi pretinieces FIBA Eirolīgā. Grupu turnīrā rīdzinieces sacentīsies ar UGMK, “Avenida”, “USK Praha”, “Lattes Montpellier”, “Reyer Venezia”, “MBA Moscow” un vēl viena komanda nāks no kvalifikācijas. Regulārā sezona sāksies 6. oktobrī un turpināsies līdz 2021. gada 1. februārim.