Futbola izlase izmoka uzvaru pret Gibraltāru, volejbolistiem fantastisks EČ sākums – aizvadītās dienas aktualitātes

Latvijas futbola izlase pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē pieveica Gibraltāru ar 3:1, tādējādi tiekot pie pirmā panākuma šajā ciklā. Vispirms 50. minūtē Vladislavs Gutkovskis realizēja 11 metru soda sitienu, taču 21 minūti vēlāk pendeli iesita arī pretinieki. 85. minūtē vēlreiz precīzi nospēlēja Gutkovskis, savukārt punktu mačam pielika Andrejs Cigaņiks, kurš 89. minūtē guva trešos vārtus latviešiem. Sestdien “Daugavas” stadionā Latvijai spēle pret Norvēģiju.

Vēsturiski Eiropas čempionāts volejbolā iesācies Latvijas izlasei, kas turnīra ievadā pārspēja Igauniju ar 3-1. Pēc 26 gadu pārtraukuma latvieši atgriezās Eiropas čempionātā, bet igauņiem tika zaudēts pēdējās 12 spēlēs pēc kārtas. Nākamā spēle latviešiem 4. septembrī pret Horvātiju.

Maira Brieža nākamais pretinieks boksa ringā varētu nebūt Polijas pārstāvis Mihals Cešlaks, jo boksera pārstāvjiem esot problēmas ar cīņas noorganizēšanu, kā rezultātā Starptautiskā Boksa federācija (IBF) varētu nozīmēt jaunu pretinieku latvietim.

Rīgas “Dinamo” saņēmusi sodu 53 tūkstošu eiro apmērā pagājušajā sezonā par to, ka nav sasniegusi algu grīdu, kam jābūt 3,1 miljonam. Jauno KHL sezonu “Dinamo” uzsāks šovakar plkst. 19:00 ar spēli izbraukumā pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.

KHL sezonas pirmajā mačā čempione Omskas “Avangard” sagrāva finālisti Maskavas CSKA ar rezultātu 4:0. Pirmos vārtus sezonā guva Slovākijas hokejists Peters Čehlarīks.