“Dinamo” priekšpēdējā minūtē izrauj uzvaru, Indrašis noliek uz dēļiem SKA – aizvadītās dienas aktualitātes

Rīgas “Dinamo” izcīnījusi ceturto uzvaru sezonā, pirmdienas vakarā pārspējot Jāņa Jaka pārstāvēto “Sochi” ar rezultātu 2:1. Visi trīs vārti tika gūti pēdējā periodā, bet panākumu rīdziniekiem 59. minūtē nodrošināja Daniels Bērziņš. Rīt spēle pret “Severstal”, kam pirms piecām dienām tika zaudēts papildlaikā ar 1:2.

Panākumu pār Sanktpēterburgas SKA (6:5) nodrošināja Miks Indrašis, kurš realizēja pēdējos divus pēcspēles soda metienus. Papildlaikā Indraša izdarītais metiens trāpīja pa vārtu stabu.

Rezultatīvu spēli Lietuvas basketbola čempionātā aizvadījis Jānis Strēlnieks, kurš guva 18 punktus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, palīdzot “Žalgirim” ar 73:69 pārspēt “Lietkabelis”, kuras rindās Kaspars Bērziņš izcēlās ar astoņiem punktiem, trim atlēkušajām bumbām un četrām personīgajām piezīmēm.

Latvijas futbola izlase astotajā oktobrī aizvadīs pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēli pret Nīderlandi. Kā vēsta Sportacentrs.com, uz Rīgu varētu ierasties ap 900 Nīderlandes līdzjutējiem.

“Challenger” turnīrs Orleānā jau pirmajā kārtā noslēdzās Ernestam Gulbim, kurš atzina Krievijas tenisista Romāna Safiuļina pārākumu ar 3:6, 2:6.

Itālijas A sērijā “Venezia” spēlēja 1:1 ar “Torino”, savukārt Anglijas Premjerlīgā tāds pats rezultāts fiksēts spēlē starp “Brighton” un “Crystal Palace”.