Girgensonam ceturtie vārti sezonā, zināmi gada 11 labākie futbolisti – aizvadītās dienas aktualitātes

Pie ceturtā vārtu guvuma šosezon aizvadītajā naktī tika Zemgus Girgensons, kurš pirmā perioda pašā izskaņā izdarīja precīzu metienu, taču visā mačā kopumā Bufalo “Sabres” piekāpās ar 4:7 Kolumbusas “Blue Jackets”, bet uzvarētāju vārtos nebija Elvis Merzļikins.

Teodoram Bļugeram 16 minūšu laikā divi metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni un 44% uzvarētu iemetienu, kamēr Pitsburgas “Penguins” uzvarēja Vinipegas “Jets” ar 3:1. Rūdolfs Balcers laukumā pavadīja nepilnas 16 minūtes, izpildīja četrus metienus un bloķēja vienu metienu, palīdzot Sanhosē “Sharks” papildlaikā pārspēt Karolīnas “Hurricanes” ar 2:1.

Latvijas basketbola izlase pirmdien uzsāka gatavošanos 2023. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīram, taču sastāvā notikušas divas izmaiņas, jo valstsvienībai nevarēs palīdzēt Artūrs Strautiņš un Mārtiņš Meiers, bet viņu vietas ieņems Mārtiņš Laksa un Kaspars Bērziņš. Pirmo spēli Latvija aizvadīs ceturtdien pret Serbiju, bet 29. novembrī mačs pret Slovākiju.

FIFA paziņojusi 2021. gada 11 labākos futbolistus, starp kuriem ir tādi vīri kā Lionels Mesi, Neimārs, Krištianu Ronaldu, Roberts Levandovskis un citi.

Spānijas futbola čempionātā “Rayo Vallecano” pārspēja “Mallorca” ar rezultātu 3:1, bet Itālijas A sērijā pie panākumiem tika “Verona” (2:1 pret “Empoli”) un “Torino” (2:0 pret “Udinese”).