Briedim, visticamākais, būs cīņa pret Opetaiu, “Dinamo” nenotur vadību un zaudē “Avangard” – aizvadītās dienas aktualitātes

Mairis Briedis nākamā gada sākumā, visticamākais, Austrālijā cīnīsies pret Džeju Opetaiu, pirmdien raidījumā “Sporta Studija” sacīja boksera menedžeris Raimonds Zeps. Pēc šīs cīņas Brieža puse izteiks piedāvājumu Lorensam Okolijam.

Teodors Bļugers aizvadītajā naktī laukumā pavadīja vairāk kā 18 minūtes, izdarīja vienu metienu un uzvarēja 63% iemetienu, kamēr Pitsburgas “Penguins” sagrāva Sietlas “Kraken” ar rezultātu 6:1.

Priekšlaicīgi spēle noslēdzās Dāvim Bertānam, kurš laukumā pavadīja tikai trīs minūtes un pameta to vēdera problēmu dēļ. Latvietis izpildīja vienu neprecīzu metienu, savukārt Vašingtonas “Wizards” piedzīvoja zaudējumu ar 110:116 pret Indiānas “Pacers”.

betsafe

Rīgas “Dinamo” izvirzījās vadībā pret čempioni Omskas “Avangard”, tomēr trešajā periodā 64 sekunžu laikā ielaida trīs vārtus un zaudēja ar 1:4. Vienīgo precīzo metienu Rīgas komandas rindās izdarīja Mets Lorito. Nākamā spēle “Dinamo” trešdien pret Habarovskas “Amur”.

KHL mača Rihards Bukarts visai amizanti guva vārtus, bet Vladivostokas “Admiral”, ko pārstāv Miks Indrašis, bet trenē Leonīds Tambijevs, piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” ar 2:4.

VTB līgas spēlē Mareks Mejeris guva 18 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles un bloķēja trīs pretinieku metienus. Lietuvas līgas ietvaros Rihards Kuksiks izcēlās ar 13 punktiem, septiņām bumbām un trim pārtvertām bumbām.

Kazaņas “Unics” pavēstījusi, ka pārtraukusi sadarbību ar Jāni Timmu, kurš Eirolīgā paspēja aizvadīt trīs mačus, vidēji gūstot vienu punktu un atdodot rezultatīvu piespēli.

Anglijas Premjerlīgā pirmdienas vakarā pie panākuma tika “Everton”, kas atspēlējās un ar 2:1 pieveica Londonas “Arsenal”. Uzvaras vārtus “Everton” guva kompensācijas laika otrajā minūtē.