Porziņģis sper pa bumbu un tiek izraidīts, Girgensons atgriežas laukumā – aizvadītās dienas aktualitātes

Kristaps Porziņģis mačā pret otru spēcīgāko NBA komandu Goldensteitas “Warriors” guva deviņus punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva rezultatīvu piespēli, pārtvēra bumbu, bloķēja divus metienus, pieļāva trīs kļūdas un nopelnīja divas piezīmes, bet Dalasas “Mavericks” piedzīvoja sagrāvi ar 92:130. Ceturtajā ceturtdaļā Porziņģis tika izraidīts no laukuma par speršanu bumbai.

Pirmo maču kopš 13. janvāra aizvadīja Zemgus Girgensons, naktī uz trešdienu laukumā pavadot vairāk nekā 11 minūtes. Uzbrucējs izpildīja četrus metienus un spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, +/- rādītājs bija -1, savukārt Bufalo “Sabres” pamatīgi zaudēja Otavas “Senators” – 0:5.

Latviešu basketbolists Verners Kohs parakstījis līgumu ar Itālijas A sērijas komandu “Vanoli. Šajā sezonā Kohs spēlēja BK “Liepāja”, vidēji mačā gūstot 19 punktus, kas ir otrais labākais rādītājs Latvijas-Igaunijas basketbola līgā.

Pagājušās sezonas Latvijas futbola Virslīgas čempione RFS pastiprinājusi sastāvu ar lietuvieti Karoli Uzēlu, kurš tiek uzskatīts par vienu no talantīgākajiem lietuviešu futbolistiem, bet RFS rindas atstās argentīniešu spēlētājs Leonels Strumiju, atgriežoties FK “Liepāja”.

Oficiāli “Riga” FC pievienojies ukrainis Vladlens Jurčenko, kurš savulaik spēlējis gan UEFA Čempionu līgā, gan Vācijas Bundeslīgā. “Riga” pārbaudes spēlē Dubaijā ar rezultātu 2:1 apspēlēja Slovākijas spēcīgāko komandu Bratislavas “Slovan”.

Latvijas hokeja čempionātā ļoti pārliecinoša uzvara “Liepājai”, kas sagrāva “Prizmu” ar rezultātu 12:3.