Lebrons Džeimss kļūst par “Twitter” jauninājuma “upuri”

Jau neilgu laiciņu Īlons Masks ir “Twitter” jaunais īpašnieks. Viņš ne tikai krietni samazinājis uzņēmuma darbinieku skaitu, bet ieviesis jauninājumus pašā platformā, tomēr praktiski jau pirmajā dienā uzmanības centrā nonāca Lebrons Džeimss, kurš gan neko nebija izdarījis.

Tagad jebkurš, kurš vēlas, var samaksāt astoņus ASV dolārus un tikt pie zilā ķeksīša pie sava profila, kas apliecina, ka profila autors ir tas, par ko uzdodas. Iepriekš profilu vertifikācijas process bija diezgan ilgs, un tikai cilvēki, kam ir svarīga loma sabiedrībā, varēja tikt pie šādas opcijas.

Var teikt, ka par vienu no pirmajiem “upuriem” kļuva Lebrons Džeimss. Viņš, protams, neko neizdarīja, tomēr kāds izveidoja viltus profilu, kas bija praktiski identisks patiesajam Džeimsa profilam. Arī zilais ķeksītis pie profila bija, un daudzi cilvēki varēja padomāt, ka to patiešām ierakstīja Losandželosas “Lakers” zvaigzne.

“Es oficiāli pieprasu maiņu,” teikts neīstā Džeimsa ieraksta sākumā. “Paldies “Lakers” faniem par atbalstu šo gadu laikā. Tagad laiks pievērsties lielākām un svarīgākām lietām.” Klāt vēl bija fotogrāfija, kur Džeimss pacēlis vienu roku, it kā sakot paldies visiem cilvēkiem.

https://twitter.com/oneunderscore__/status/1590437090822848513

Lai gan parastam cilvēkam varētu šķist, ka Lebrons patiešām vairs nevēlas spēlēt “Lakers”, acīgākie lietotāji pamanīja vienu būtisku atšķirību. Ja īstā Džeimsa profila lietotājvārds ir @KingJames, tad māņu profils bija nosaukts par @KINGJamez. Uzreiz jāskatās arī uz sekotāju skaitu, jo īstajam profilam seko vairāk nekā 52 miljoni, bet joku profils, protams, nespēja tam turēt līdzi.

Tas nebūt nebija vienīgais incidents sporta pasaulē. Vairāki cilvēki izveidoja neīstus profilus un samaksāja par zilo vertifikācijas ķeksīti, lai tēlotu respektēto ESPN žurnālistu Adamu Šefteru. Tā viens no “reālajiem” profiliem apgalvoja, ka NFL komanda Lasvegasas “Riders” atlaidusi galveno treneri Džošu Makdenielsu, kurš tikai pirms gada tika nolīgts.

Jauninājums veicinājis visai lielu haosu, tomēr maksas vertifikācija varētu arī neturpināties, ko var spriest pēc Maksa tvīta trešdienas vakarā. “Lūdzu ņemiet vērā, ka turpmākajos mēnešos “Twitter” darīs dažādas muļķīgas lietas. Mēs atstāsim to, kas strādā, bet mainīsim to, kas nestrādā.”

betsafe

sportapils